Gabinet kosmetyczny Estetiq z Bochni - nowoczesna technologia i pełen profesjonalizm - GancMed

Gabinet kosmetyczny Estetiq z Bochni – nowoczesna technologia i pełen profesjonalizm

Salon Urody Estetiq z Bochni to szczególne miejsce na mapie tego niewielkiego miasta w południowej Polsce. Tutaj najważniejsze jest piękno (w jego subiektywnej i obiektywnej odsłonie) oraz samopoczucie Klientek i Klientów. Salon Urody Estetiq oferuje najwyższej jakości usługi kosmetologiczne, przeprowadzane na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeniach, obsługiwanych przez doświadczony, wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów.

Przedstawiam ich Państwu z ogromną przyjemnością, jako przykład wzorcowej współpracy i zaangażowania, stałego dążenia do podnoszenia umiejętności pracowników w ramach rozmaitych szkoleń, a co za tym idzie – wykonywania maksymalnie bezpiecznych i efektywnych zabiegów z wyższej, kosmetologicznej półki. 

Bo każdy z nas nosi w sobie piękno…

Mottem Salonu Urody Estetiq z Bochni jest cytat z E.E. Schmitta: Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by je odkryć. I tym właśnie zajmuje się zespół pracowników Salonu: odkrywaniem piękna w swoich Klientkach i Klientkach, na ich zasadach, zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami, zawsze dyskretnie i z zachowaniem najwyższej jakości obsługi, w maksymalnie przyjemnej atmosferze i eleganckich wnętrzach.

Salon Urody Estetiq z Bochni zdecydował się na wyposażenie swoich gabinetów w innowacyjne urządzenia od Ganc-Med, doceniając skuteczność i bezpieczeństwo nowoczesnych technologii oraz profesjonalne wsparcie naszych szkoleniowców i serwisu. Zacznijmy jednak od początku…

Szkolenie styczeń 2016 mały wynajmowany gabinet Salonu Urody Estetiq z Bochni

Specjalizacja i konsekwencja, czyli droga do sukcesu

Estetiq w Bochni działa od ponad pięciu lat. Początki? Niewielki, podnajmowany gabinet, do którego w styczniu 2016 roku trafiło pierwsze urządzenie SHR EPIL MOTION od Ganc-Med. To była prawdziwa rewolucja jakości obsługi klienta w depilacji laserowej, umożliwiająca przeprowadzania skutecznych i bezbolesnych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia.

Zainteresowanie zabiegiem było olbrzymie, dzięki czemu, w ciągu zaledwie 6 miesięcy, pojedynczy pokój zamieniono na prawdziwe studio urody, z trzema, doskonale wyposażonymi i rewelacyjnie zaaranżowanymi gabinetami oraz wygodnym parkingiem dla zmotoryzowanych Klientek i Klientów. 

Marzec 2017 CAVI LIPO DEX modelownie sylwetki Salonu Urody Estetiq z Bochni
Marzec 2017 CAVI LIPO DEX modelownie sylwetki Salonu Urody Estetiq z Bochni

W 2017 roku właścicielka Studia Urody Estetiq postanowiła wyposażyć gabinet w kolejne, specjalistyczne urządzenie. Do gabinetu trafił CAVI LIPO DEX do niszczenia komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki. Ten ruch okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę! To była pierwsza tego typu aparatura w mieście i w całym regionie! 

Kolejne lata to kolejne inwestycje: w 2018 roku do wyposażenia Studia dołączył Hydroimpact do Oczyszczania Wodorowego (dający możliwość przeprowadzania zaawansowanej terapii wodorowej – Estetiq i w tym przypadku było pionierem w regionie), a w 2019 roku – drugi SHR EPIL MOTION, który miał przede wszystkim usprawnić szybkość obsługi klienta oraz wydatnie poprawić dostępność terminów na fotodepilację dla Klientek i Klientów.

Czerwiec 2018 Hydroimpact Oczyszczanie Wodorowe Salonu Urody Estetiq z Bochni

To był czas, w którym zdecydowano o wyspecjalizowaniu Studia w świadczeniu zaawansowanych usług kosmetologicznych, rezygnując z większości prostych usług kosmetycznych. Konieczne było również rozszerzenie zespołu kosmetologów. 

Profesjonalny, wyszkolony zespół kosmetologów

Właścicielka Studia Urody Estetiq podkreśla, że rozwój firmy nie byłby możliwy, gdyby nie świetny zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, specjalizujących się w świadczeniu zaawansowanych usług realizowanych właśnie z użyciem innowacyjnych technologii oraz najwyższej jakości preparatach kosmetycznych.

Szkolenie Hydroimpact Oczyszczanie Wodorowe Salonu Urody Estetiq z Bochni

Stały rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji zespołu poprzez specjalistyczne, certyfikowane szkolenia (również te organizowane przez Ganc-Med) pozwala utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług oraz skutecznie zdobywać zaufanie kolejnych klientów.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi w podejściu do obsługi klienta, marka Studio Urody Estetiq jest rozpoznawalna i ceniona przez klientów nie tylko z Bochni, ale również z całej Małopolski. Sporą grupę stałych Klientek stanowią kobiety mieszkające i pracujące w Krakowie. 

Inwestycja w sprzęt Ganc-Med? Kluczowa!

Przełomowym momentem w historii Studia Urody Estetiq była bez wątpienia decyzja o podjęciu współpracy z Ganc-Med. Inwestycja w sprzęt medyczny najwyższej klasy dostępnej w Polsce pozwoliła Studiu na wyspecjalizowanie oferty, w której mogły się znaleźć wyłącznie innowacyjne zabiegi, zapewniające spektakularne efekty. Dlaczego Ganc-Med?

Weronika Fido Kupczyk Estetiq Bochnia – kosmetolog

Właścicielka Studia twierdzi, że po przetestowaniu kilku innych firm i ich urządzeń, to właśnie my spełniliśmy jej wygórowane oczekiwania, zarówno te dotyczące sprzętu, jego jakości i wydajności, jak i profesjonalnej obsługi oraz ekspresowo działającego serwisu GancService, gwarantując tym samym kompleksową opiekę nad techniczną stroną biznesu. Nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie oraz wyczerpujące temat szkolenia, prowadzone w terenie przez doświadczonych trenerów kosmetologów. 

Podsumowanie

Sukces w biznesie kosmetologicznych opiera się w dużej mierze na… dokonywaniu dobrych wyborów. Odpowiednio skonstruowana, specjalistyczna oferta oraz doskonałej jakości, innowacyjny sprzęt to podstawowe i niezbędne elementy odpowiednio prowadzonego gabinetu kosmetologicznego.

Nie mniej ważny jest zespół doświadczonych, odpowiednio wyszkolonych specjalistów, perfekcyjna obsługa klienta oraz budowanie marki w oparciu o uniwersalne wartości, szacunek do drugiego człowieka i dyskrecję. Ganc-Med i urządzenia przez nas oferowane idealnie wpisują się w nowoczesny biznes kosmetologiczny, gwarantując dostęp do sprzętu medycznego najwyższej klasy oraz spełniając wszystkie oczekiwania naszych Klientów i partnerów w kontekście obsługi, szkoleń i usług serwisowych. 

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk