Profesjonalny serwis urządzeń medycyny estetycznej - GancMed

Profesjonalny serwis

BEZPŁATNIE realizujemy serwisową obsługę gwarancyjną naszej zaawansowanej aparatury bezpośrednio w gabinetach, na terenie całej Polski.

Serwisujemy wszystkie nasze urządzenia

Diagnostyka HiTech

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem aparatury pomiarowej i diagnostycznej, która pozwala nam precyzyjnie rozpoznawać problemy z aparaturą. Przekłada się to na szybką lokalizację potencjalnych usterek, co oszczędza czas niezbędnych czynności serwisowych.

Podzespoły eksploatacyjne „od ręki”

Dokładamy wszelkich starań, aby na stanie magazynowym nigdy nie brakowało niezbędnych do pracy z aparaturą podzespołów eksploatacyjnych. Dzięki temu gabinety wykorzystujące naszą zaawansowana aparaturę terapeutyczną, mają szybki i wygodny dostęp do niezbędnych materiałów, które gwarantują im skuteczność realizowanych zabiegów.

Dojeżdżamy do Ciebie

Mając na uwadze Państwa wygodę i oszczędność czasu przestoju aparatury w przypadku usterki, od wielu lat realizujemy serwisy na miejscu, tam gdzie aparatura jest wykorzystywana na co dzień w gabinecie. Dla sprzętów objętych gwarancją, taka obsługa jest całkowicie bezpłatna.

Konsultacje telefoniczne 24/7

Dla gabinetów posiadających naszą aparaturę jesteśmy dostępni do bezpłatnej, technicznej konsultacji telefonicznej całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nigdy nie pozostają Państwo bez opieki i wsparcia w kwestiach użytkowania sprzętu.

Oryginalne części zamienne

W czasie napraw serwisowych stosujemy nowe i najwyższej jakości podzespoły. Nie uznajemy kompromisów w tym względzie, nigdy nie stosujemy zamienników. Gwarantuje to stabilną pracę Państwa aparatury i nie pogorszenie parametrów terapeutycznych po naprawie.

Serwisy błyskawiczne

Wiedząc, że nasza aparatura wykorzystywana w gabinetach generuje tysiące złotych przychodu dziennie, nie dopuszczalne są straty wynikające z przestoju. W miarę możliwości staramy się usterki unieruchomiające aparaturę usuwać w dowolnym miejscu Polski nawet w kilka godzin od zgłoszenia.