WHITE ŁĄKA - Gabinet z naszym sprzętem - GancMed

WHITE ŁĄKA

Adres:

ul. Ostródzka 183
03-287 Warszawa

Telefon:

792188188

www:

https://www.whitelaka.pl/

Jaki sprzęt tu pracuje?

SHR EPIL MOTION

Depilacja laserowa Warszawa

Nowa świeżość w Warszawie, gdzie pracuje aparatura SHR EPIL MOTION, która świetnie realizuje zabiegi takie jak: - depilacja laserowa SHR, czyli trwała, bezbolesna forma pozbywania się niechcianych włosków - fotoodmładzanie dynamiczne SSR, kompleksowy zabieg laserowego odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości wraz z poprawą jędrności - usuwanie przebarwień, czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zmian pigmentacyjnych i wyrównanie kolorytu skóry - zamykanie naczynek, pajączków i rubinków - laserowe leczenie trądziku, działanie bezpośrednio i dogłębnie na przyczynę nieprzyjemnych zmian skórnych Te wszystkie nowoczesne technologie w rękach doświadczonego zespołu ekspertek w White Łąka Kosmetologia Estetyczna. POLECAMY!

HYDROIMPACT

Oczyszczanie Wodorowe Warszawa

Jeden z pierwszych aparatów do oczyszczania wodorowego w Europie trafił już 2016 roku do gabinetu White Łąka. Jesteśmy niezwykle dumni, że eksperci o tak ogromnym doświadczeniu w kosmetologii, w pracy z cerą i skórą twarzy, docenili możliwości technologii wodorowej. Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w naprawdę odpowiednie ręce, które zadbają o zdrowie cery kobiet na Białołęce i okolicach. Oczyszczanie wodorowe działa pęcherzykami wodoru jak ultraprecyzyjny peeling, pozwala usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia z wszelkich zagłębień skóry, oczyścić pory skóry i pozbyć się martwego naskórka. Dodatkową zaletą jest niwelowanie wolnych rodników w skórze na poziomie komórkowym, co przekłada się na przywrócenie skórze jej naturalnego zdrowia, poprawę nawodnienia, leczenie stanów zapalnych i przywrócenie jędrności i dobrego wyglądu.

CAVI LIPO DEX

Modelowanie sylwetki, odchudzanie Bochnia

Najnowszy model zaawansowanej aparatury Cavi-Lipo DEX​ do bezinwazyjnej metody niszczenia komórek tłuszczowych w obszarze twarzy i ciała - trafił do Warszawy do White Łąka Kosmetologia Estetyczna​. Innowacyjna kompleksowa technologia wykorzystująca synergię, aż 5 technologii w jednej aparaturze, dedykowanych do pozbywania się zbędnych obwodów. Kawitacja ultradźwiękowa precyzyjnie rozbija komórki lipidowe celując dokładnie w miejsce ich nadmiernego występowania. Następnie masujące rolki mechaniczne, działanie podciśnienia (endomasaż) wykonujące wraz z laserem biostymulującym oraz siłą Fali Radiowej niskiej częstotliwości wspierają proces lipolizy i wydalania komórek tłuszczowych z organizmu za pomocą przyjemnego drenażu limfatycznego. Dzięki kompleksowemu działaniu Cavi Lipo DEX, efekty rozbicia tkanki tłuszczowej, zmniejszenia obwodów i wygładzenia cellulitu, widać już po pierwszym zabiegu. Zabieg poprzedza konsultacja z terapeutką wraz z analizą składu i masy ciała przy pomocy profesjonalnej wagi, mierzenie obwodów ciała, dobór i ustalenie celu terapii.