Zamień swój gabinet w dochodowy biznes

Wszystko dzięki SHR EPIL MOTION

Zastanawiałaś się, jak to jest, że niektóre gabinety mają ciągle zapełnione grafiki, mimo że ich zabiegi są droższe niż Twoje? Dlaczego ustawiają się do nich kolejki klientek?

Powodem sukcesu tych gabinetów jest jakość zabiegów. Skuteczne terapie to najlepsza reklama na świecie, zadowolone kobiety zamienią się w stałe klientki i dodatkowo reklamują dany gabinet wśród swoich znajomych.

Zadzwoń do nas:

lub podaj swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie:

Zobacz to wideo i zacznij rozwijać swój gabinet

Profesjonalne zabiegi w Twoim gabinecie to:

Łatwo zapełniający się kalendarz

Wbrew pozorom to właśnie prowadząc wyspecjalizowaną kosmetologię z skutecznymi zabiegami klientki poszukują twoich zabiegów i nie musisz konkurować o nie z wszystkimi gabinetami konkurencji.

Duża renoma w Twojej okolicy

Laseroterapia w skutecznym wydaniu to prestiż twojego gabinetu sam w sobie i pozwala wynieść twoją placówkę w oczach klientek stałych i nowych, na nowy wyższy poziom.

Wyższe ceny za godzinę twojej pracy, czyli większy zysk

Masz już dość ciężkiej pracy, która nie przynosi Ci satysfakcjonujących zysków? Średnia z pracy aparatury SHR EPIL MOTION przez godzinę to 250 złotych przychodu.

Duża ilość poleceń Twojego gabinetu

Wyróżniasz się jakością i skutecznym rozwiązywaniem problemów estetycznych klientek, to gwarantuje Ci polecenia twoich usług. Twoje zadowolone klientki to Twoje najlepsze ambasadorki marki.

Łatwa reklama i marketing

Z uwagi na to że od lat zajmujemy się wyposażaniem i dostarczaniem aparatury, otrzymujesz od nas gotowe szablony kampanii reklamowych, zgromadzonych materiały, wzorów ulotek, plakatów, bilbordów, postów i filmów.

Stabilny biznes

SHR EPIL MOTION to aparatura działająca bardzo wszechstronnie z terapiami potrzebnymi dla kobiet i mężczyzn. Epilacja w technologii SHR to przełom który ponadto pozwala pozbywać się uporczywych włosków przez cały rok.

Co zrobić, by Twój gabinet osiągnął sukces?

Przede wszystkim zadbaj o zadowolone klientki, które będą Cię polecać. Aby tak się działo, potrzebujesz najlepszej technologii i solidnej aparatury, która potrafi rozwiązywać skutecznie problemy estetyczne skórnych.

Chcemy pomagać gabinetom takim Twój, dlatego też od 2014 roku produkujemy, dostarczamy i szkolimy kosmetologów z skutecznego wykorzystania terapeutycznego naszej aparatury do laseroterapii SHR EPIL MOTION.

SHR EPIL MOTION

SHR EPIL MOTION Ganc-Med jest multifunkcyjną platformą, umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości skóry twarzy oraz ciała, dla kobiet i mężczyzn. Wprowadza technologię o krok w przód dzięki metodzie Motion i zlikwidowaniu dyskomfortu bólowego w czasie epilacji SHR (Super Hair Removal) i fotoodmładzania SSR (Super Skin Rejuvenation). Dodatkowo wykorzystuje to co najlepsze w sprawdzonej terapii E-light, czyli połączeniu IPL (Intense Pulsed Light) z radiofrekwencją RF.

Jak działa epilacja na SHR EPIL MOTION?

Innowacja SHR z metodą Motion łączą w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość.

Omawiany sposób epilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez wielokrotne nakładanie się impulsów o niskiej energii. Skóra jest podgrzewana do momentu, aż zostanie dostarczona do tkanek odpowiednia ilość skumulowanej energii niezbędnej do zniszczenia mieszków włosowych.

Metoda Motion nie skupia się tylko na chromoforze włosa - melaninie. Prócz tego powoduje również stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych, poprzez ciągłe i wielokrotne przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym, przez co jest bardziej skuteczna. Efektem jest zapobiegnięcie ich ponownemu wzrostowi, bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Zastosowanie SHR EPIL MOTION

Epilacja

SHR EPIL MOTION realizuje epilację poprzez stopniowe zwiększanie temperatury mieszka włosowego dzięki wielokrotnemu nakładaniu się impulsów o niskiej energii. Mieszek włosowy podgrzewany jest do temperatury fototermolizy, trwale niszczy brodawkę włosa w cebulce i hamuje zdolność do regeneracji. Usuwa owłosienie w każdym kolorze bez względu na fototyp, a co najważniejsze BEZBOLEŚNIE.

Fotoodmładzanie

Dynamiczne naświetlanie intensywnym światłem SSR oddziałuje pobudzająco na produkcję elastyny i kolagenu znajdujących się w skórze, odpowiedzialnych za jej jędrność i sprężystość. Dzięki temu uzyskujemy natychmiastowy efekt Liftingu i kompleksowego odmłodzenia skóry. BEZBOLEŚNIE. Ponadto wyrównuje się koloryt skóry dzięki rozjaśnieniu zmian pigmentowych i usunięciu zmian naczyniowych. Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, a powrót do normalnego trybu życia natychmiastowy.

Usuwanie zmian naczyniowych

Nieinwazyjne leczenie zmian naczyniowych stosuje się do widocznych pod skórą żyłek i kapilar. Polega na podniesieniu temperatury krwi tak wysoko, aby spowodować zniszczenie ścian naczynia, bez niszczenia naskórka oraz otaczających tkanek. Po zabiegu organizm w naturalny sposób usuwa popękane pozostałości, traktując je jako odpady.

Usuwanie trądziku różowawego

Nieinwazyjne leczenie zmian naczyniowych stosuje się do widocznych pod skórą żyłek i kapilar. Polega na podniesieniu temperatury krwi tak wysoko, aby spowodować zniszczenie ścian naczynia, bez niszczenia naskórka oraz otaczających tkanek. Po zabiegu organizm w naturalny sposób usuwa popękane pozostałości, traktując je jako odpady.

Leczenie trądziku aktywnego

IPL - stymuluje porfiryny produkowane przez bakterie trądzikowe Propionibacteriaceae do wytwarzania związku tlenowego, który je niszczy. Bakterie rozmieszczone są powierzchniowo w kanałach gruczołów łojowych. Światło penetruje tkankę wystarczająco głęboko, aby zapewnić odpowiednią efektywność i bezpieczeństwo

Usuwanie przebarwień

Usuwanie zmian pigmentowych (głównie na twarzy, dekolcie i rękach) polega na selektywnej absorbcji promieniowania przez tkanki zawierające zwiększoną ilość barwnika. Temperatura zostaje podniesiona tak wysoko, że następuje zniszczenie ścian komórkowych o ciemniejszym pigmencie. Cząsteczki melaniny eliminowane są przez system immunologiczny, a przebarwienia częściowo przez strupki.

Co otrzymujesz razem z aparaturą SHR?

Całodniowe szkolenie dla Ciebie i wszyskich praacowników

Szkolenie opiera się na obszernej części teoretycznej i zajęciach praktycznych. Szkoleniowcem jest wykwalifikowany kosmetolog z wieloletnim stażem. Każdy z uczestników otrzymuje własny program szkoleniowy.Naszym celem jest przekazywanie, w sposób indywidualny, najlepszego urządzenia wraz z doświadczeniem i pewnością w obsłudze. W okresie gwarancji jesteśmy stale do dyspozycji telefonicznej w kwestiach merytorycznych i praktycznych dotyczących przeprowadzania terapii.

Pomoc w wypromowaniu gabinetu

Z uwagi na to że od lat zajmujemy się wyposażaniem i dostarczaniem aparatury, otrzymujesz od nas gotowe szablony kampanii reklamowych, zgromadzonych materiały, wzorów ulotek, plakatów, bilbordów, postów i filmów. Pomożemy Ci wypromować gabinet w Twojej okolicy, dzięki czemu zdobędziesz więcej klientów.

4 lata gwarancji

Z technicznego punktu widzenia po zakupie urządzenia najważniejsza dla użytkownika jest gwarancja. SHR EPIL MOTION objęty jest 4-letnią pełną gwarancją realizowaną przez jedyny w Polsce autoryzowany serwis producenta. Dzięki temu gabinet posiada urządzenie niezawodne przez wiele lat, a inwestycja jest pewna. Ganc-Med to marka wywodząca się z serwisu i widocznej potrzeby klientów na sprzęt objęty prawdziwą gwarancją.

Tanią eksploatację

Zastosowane wyselekcjonowane podzespoły optyczne sprawiają, że koszty jednego impulsu głowicy epilacyjnej SHR są bardzo niskie. W czasach intensywnej konkurencji na rynku zabiegów, wyznaczniki ekonomiczne są bardzo ważne i nie wolno ich bagatelizować. SHR EPIL MOTION oferuje tanią eksploatację, a dzięki temu propozycja gabinetu może być bardziej atrakcyjna cenowo dla klientów Państwa gabinetu. Jest to zdecydowanie sprzęt o najlepszym stosunku jakość-cena.

Zobacz wideo z dostawy i szkolenia SHR

Zobacz opinie zadowolonych właścicielek:

Wykonaj pierwszy krok ku lepszej jakości w Twoim gabinecie i pokonaj konkurencję.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz doradzimy jak rozwinąć Twój gabinet, tak byś mogła cieszyć się ciągle zapełnionym grafikiem i dużymi zyskami.

Zadzwoń do nas: