Odwiedź salon - GancMed

Odwieź autoryzowany salon

Jest to rozwiązanie dla Ciebie, gdy masz ochotę przetestować działanie aparatury, w dogodnej dla siebie lokalizacji. Dodatkowo umożliwia to sprawdzenie działania sprzętu całkowicie incognito, dając obiektywny obraz tego, jak aparatura sprawdza się w codziennej pracy funkcjonującego gabinetu. Dodatkowo pozwala skorzystać z atrakcyjnego rabatu na inwestycję w twój sprzęt

1. Wybierz salon

Na mapie znajdziesz wszystkie lokalizacje w których pracuje nasza zaawansowana aparatura kosmetologiczna. Gabinety rozsiane są po całej Polsce, a ich liczba cały czas rośnie. Z pewnością łatwo znajdziesz dogodny dla siebie.


2. Udaj się na zabieg

Zadzwoń bezpośrednio do wybranego gabinetu i umów się na wybraną wizytę w dogodnym terminie. Skorzystaj z zabiegu. Możesz go odbyć całkowicie anonimowo, lub wykorzystać okazję i podpytać personel w danym gabinecie jak pracuje się na naszej aparaturze.

Uwaga, dokładamy wszelkich starań, aby gabinety wykorzystujące naszą aparaturę spełniały wszystkie standardy w kwestii protokołów zabiegowych i jakości obsługi, jednakże nie mamy na to wpływu gdy trafisz w mniej kompetentne ręce na zabieg. Zachęcamy w takim wypadku do własnej fachowej oceny sytuacji jako profesjonalistka.


3. Oddamy Ci pieniądze

Zachowaj paragon z odbytej wizyty. Bez względu na to jaki koszt zabiegu próbnego poniesiesz, otrzymasz od nas rekompensatę w postaci 2000zł brutto rabatu na zakup aparatury do swojego gabinetu. Ta oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Wybierz gabinet i umów się

Wybierz produkt i zobacz gdzie pracuje:

Kliknij punkt, aby zobaczyć szczegóły