Aktualizuj ofertę prowadząc gabinet kosmetyczny - GancMed

Aktualizuj ofertę prowadząc gabinet kosmetyczny

Prowadząc profesjonalny gabinet kosmetologiczny należy na bieżąco uzupełniać ofertę o nowoczesne Sprzęty kosmetyczne najwyższej klasy

W swoim gabinecie urody wykonuję dużą ilość zabiegów laserowego usuwania owłosienia. Jednak wielu klientów zgłasza dyskomfort bólowy podczas sesji. Dlatego też postanowiłam swój gabinet wyposażony w nowoczesne sprzęty kosmetyczne uzupełnić o laser SHR EPIL MOTION zapewniający zupełnie bezbolesną epilację.

Urządzenie E-Light, które zakupiłam w ubiegłym roku w firmie Ganc-Med funkcjonuje bez zastrzeżeń. Niepotrzebne były żadne interwencje gwarancyjne. Sprzęt pracuje intensywnie i bez zarzutu. Postanowiłam, więc nadal kontynuować współpracę z dystrybutorem Ganc-Med decydując się na kupno do swojego salonu Fizjo Med w Makowie Mazowieckim aparatury laserowej z technologię SHR, czyli wyspecjalizowaną metodą do epilacji owłosienia.

Wielką zaletą wykonywania zabiegów z użyciem urządzenia SHR jest skrócony czas trwania zabiegu. Nowy sposób przeprowadzania epilacji redukuje czas nawet o 1/2, przy czym wcale nie tracimy na jakości zabiegu. Innowacyjna metoda zabiegowa Motion gwarantuje w pełni dokładne poddanie terapii skóry w znacznie krótszym czasie. Grafik pracy więc staje się bardziej elastyczny, dostępny dla większej ilości Klientów. Mogę pracować szybciej obsługując większą liczbę zadowolonych osób i wygenerować większe obroty.

Korzystając z atrakcyjnego finansowania leasingowego z niewielkim wkładem własnym, wyniosłam poziom usług ponad okoliczną konkurencję. Analiza kosztów/ zysków jest bardzo obiecująca i pozwala mi spokojnie patrzeć w przyszłość mojej firmy.

Drugim powodem dlaczego mimo posiadania w ofercie epilacji laserowej E-Light postanowiłam ją zastąpić najnowszą epilacją SHR jest możliwość wykonywania zabiegów cały rok, bez względu na to czy jest nią pora słoneczna. Dysponując wyłącznie starszą metodą usuwania zbędnego owłosienia- E-Light byłam zmuszona przerywać rozpoczęte sesje latem lub odmawiać Klientom wykonywania zabiegów na skórę muśniętą słońcem. Obecnie działam z takim samym rezultatem BEZBOLEŚNIE na wszystkich rodzajach włosów bez względu na intensywność koloru melaniny w skórze, który ciemnieje na skutek ekspozycji na słońce.

Moi klienci jeszcze chętniej korzystają z epilacji i polecają ją znajomym. Niezaprzeczalnie zabiegi depilacji laserowej na aparaturze SHR Epil Motion są bezbolesne.

Oferta sprzedaży urządzenia SHR Epil Motion firmy Ganc-Med, zawiera kluczowe punkty udanej transakcji, takie jak: kilkuletnia gwarancja, wysoka wydajność urządzenia i jego moc, korzystna cena, oraz duże pole zabiegowe głowicy. Te atuty przewyższają oferty na nowoczesne sprzęty kosmetyczne innych sprzedawców. Samą aparaturę bezpiecznie zapakowaną dostarczono mi pod adres salonu. Wszystko w ustalonym terminie.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk