Wybór dobrego urządzenia IPL — jak znaleźć najlepszą spośród ofert? - GancMed

Wybór dobrego urządzenia IPL — jak znaleźć najlepszą spośród ofert?

Zakup zaawansowanego urządzenia to poważna inwestycja dla firmy. Zgromadzenie funduszy, czy też ich pozyskanie niekiedy wymaga długoterminowego wysiłku. Okazuje się, że to nie jedyny trud. Na rynku sprzedaży Beauty jest bardzo dużo aparatury, a sprzedawcy prześcigają się w pomysłach, aby uatrakcyjnić ofertę i oczarować, a nawet zaczarować nią zainteresowanych. Wybór dobrego urządzenia IPL poprzez liczne pułapki spotykane na drodze nabywcy staje się niezwykle kłopotliwy.

Decyzja o nowym urządzeniu, które ma stanowić doskonałe uzupełnienie oferty zabiegowej salonu oraz przynosić zysk i zadowolenie klientów nie może być pochopna. Niestety w ofercie sprzedaży widnieją sprzęty z technologią IPL, które są wadliwe, nieskuteczne, a ich zakup może doprowadzić tylko do tarapatów finansowych.

W serii artykułów będziemy zawierać informacje istotne dla wszystkich kosmetologów z branży zabiegowej IPL oraz użytkowników i osób zamierzających zakupić zaawansowany sprzęt do kosmetologii. Chcemy wzbudzić czujność, by móc przeciwdziałać wszechobecnym oszustwom i wyzyskom na urządzeniach najniższej klasy, jakie w swej ofercie ma wielu dystrybutorów.
Potencjalny klient i użytkownik urządzeń laserowych wystawiony jest na nie łatwą próbę. Trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami, aby w gąszczu różnych rozbieżnych i zbieżnych informacji, danych technicznych, obietnic handlowców, teoretycznych parametrów i wielu innych aspektów istotnie wpływających na decyzję, jaką jest wybór dobrego urządzenia IPL.

W celu ułatwienia poszukiwań seria artykułów będzie zawierała szczegółowe informacje omawiające dany problem związany z wyborem odpowiedniego urządzenia. Z uwagi na to, że temat jest zawiły, postaramy się dokładnie opisać każdy z wielu aspektów i zaprezentować je w serii, aby informacje były jak najbardziej klarowne:

– podpowiemy na co zwrócić uwagę przed zakupem, aby był to wybór dobrego urządzenia IPL,
– zweryfikujemy zapewnienia handlowców, co do osiągów urządzeń,
– wskażemy jakie kwestie trzeba omówić ze sprzedawcą,
– ocenimy pod względem technicznym popularne oferty na rynku.

Jako niezależny serwis gwarantujemy możliwie obiektywną opinię, która mamy nadzieję, okaże się pomocna.  Jednocześnie już teraz oznajmiamy, że przedstawiane treści mają charakter informacyjny. Wynikają z własnych doświadczeń, jako serwisu urządzeń z technologią IPL od 2009 roku. Ponadto pojawiały się będą również dane z literatury, prasy fachowej i informacji podawanych przez wiodących producentów w tej dziedzinie.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk