Technologia SHR JEST lepsza niż Laser Diodowy oraz IPL - GancMed

Technologia SHR JEST lepsza niż Laser Diodowy oraz IPL

Porównując własną pracę na urządzeniu starszego typu do pracy z użyciem nowej aparatury SHR EPIL MOTION od Ganc-Med z satysfakcją stwierdzamy, że Technologia SHR jest lepsza niż Laser Diodowy oraz IPL

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy w wykonywaniu zabiegu usuwania zbędnego owłosienia. W naszej pracy miałyśmy do czynienia z metodą IPL. Niestety, w zasadzie wszyscy nasi klienci korzystający z fotodepilacji uskarżali się na ból lub wysoki dyskomfort podczas zabiegu. Dodatkowo wyniki przeprowadzonych serii zabiegów pozostawiały sporo do życzenia i odbiegały od docelowej pełnej gładkości.

Przy wyborze urządzenia do niedawno otworzonego Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej Lapis Lazuri miałyśmy wygórowane oczekiwania. Dołożyłyśmy wszelkich starań, aby stworzone miejsce było możliwie przyjazne dla Klientów. Nasze usługi realizujemy w sposób jak najbardziej profesjonalny oraz z doborem możliwie najlepszych środków do pielęgnacji urody. Dzięki temu zaskarbiłyśmy sobie w krótkim czasie przychylność i zadowolenie dużej grupy ceniących swoją urodę kobiet i mężczyzn. Sprzęt musiał zaspokoić kompleksowo potrzeby naszych klientów i w sposób skuteczny realizować terapię problemów skórnych z jakimi do nas trafiają. Efekty terapii muszą być zatem widoczne w sposób niezaprzeczalny. Dodatkowo w mieście takim jak Tarnów, wachlarz ofert gabinetów jest bardzo szeroki i konkurencja jest duża, więc nasze zabiegi muszą być rewolucyjne i oryginalne.

Mając na uwadze wszystkie powyższe kwestie, wyszłyśmy z założenia, że inwestycja w zaawansowany sprzęt musi zaowocować:

– innowacyjnym urządzeniem oferującym nowoczesne metody zabiegowe, które wyróżnią nas spośród konkurencji
– skutecznością i szerokimi możliwościami terapii, które zaspokoją indywidualne potrzeby naszych Klientów

Przetestowanie urządzenia SHR Epil Motion marki Ganc-Med, w czasie prezentacji i zabiegów próbnych, pozwoliło nam przekonać się na własnej skórze o wyjątkowym potencjale sprzętu i jego wyższości mówiącej, że technologia SHR jest lepsza niż Laser Diodowy oraz IPL.

Nasze główne założenia zostały więc zrealizowane z nawiązką. Oferowana dodatkowo 4 letnia gwarancja to komfort co do niezawodności, dzięki czemu bez obaw możemy wykorzystywać urządzenie przez długi czas.

Świetną możliwością był wybór koloru z szerokiej gamy, jaką oferuje producent. Dzięki temu posiadamy idealnie dopasowaną i wkomponowaną w nasze wyjątkowe wnętrza aparaturę SHR Epil Motion. Urządzenie stanowi teraz integralną część całości Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej Lapis Lazuri.
Zadowolone z przebiegu całej transakcji, jak i pracy samego urządzenia polecamy ofertę firmy Ganc-Med.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk