Szkolenie SHR i profesjonalna obsługa przez Ganc-Med, Studio ach, Mikołów - GancMed

Szkolenie SHR i profesjonalna obsługa przez Ganc-Med, Studio ach, Mikołów

Studio ach realizuje zabiegi w zakresie kosmetyki i kosmetologii od prawie 10lat. Nieustannie podnosimy kwalifikacje personelu licznymi kursami popartymi certyfikatami, a najnowszym jest odbyte szkolenie SHR.

Nadrzędną misją Studia ach jest dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta. Dlatego też nasza bogata i wszechstronna oferta ma zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Wśród kompleksowego katalogu usług można znaleźć pełną gamę zabiegów- od terapii ciała masażem relaksacyjnym po najnowocześniejszą medycynę estetyczną zabiegami iniekcyjnymi wykonywanymi przez lekarza.
Wraz z wieloletnim rozwojem Studia ach nie zapominaliśmy oczywiście o poszerzaniu umiejętności personelu właściwymi kursami, szkoleniami idącymi w parze z ćwiczeniami praktycznymi w tym najnowszym, jakim było szkolenie SHR.

Wysokie kompetencje personelu naszego salonu, potwierdza zdobyty tytuł Kosmetyczki Roku 2014 przez Panią kosmetolog Justynę Pochopień.

Ogólnopolski konkurs Kosmetyczka Roku 2014 organizowała marka Bielenda Professional. Doceniono wiedzę i umiejętności praktyczne Pani Justyny najwyższą nagrodą w ogólnopolskiej rywalizacji kosmetyczek i kosmetologów. Jednocześnie jest to ogromnym wyróżnieniem dla Studia ach oraz potwierdzeniem profesjonalizmu i wiedzy, która wypływa z naszych wieloletnich starań.
Kolejnym ważnym krokiem w utwierdzaniu pozycji salonu na rynku było sprostanie zapotrzebowaniu nowoczesnych klientów poprzez inwestycję w aparaturę umożliwiającą bezbolesną depilację laserową SHR zbędnego owłosienia. Partnerem, który spełnił nasze wygórowane wymagania na temat urządzenia i jakości obsługi okazał się Ganc-Med zapewniający szkolenie SHR oraz wsparcie merytoryczne i techniczne. Pracując na co dzień ze zróżnicowaną aparaturą wiemy, że wszelkie potrzebne ingerencje techniczne muszą być realizowane w tempie ekspresowym. Ganc-Med, który działa również jako serwis sprzętów laserowych z dostępem do części zamiennych, gwarantuje kompleksową opiekę techniczną w okresie gwarancji, jak i poza nim.
Wygodnym udogodnieniem, jakie zapewnił producent, okazała się być dostawa urządzenia pod adres naszej firmy. Szkolenie SHR całego personelu, przeprowadzone przez trenera kosmetologa w naszych komfortowych gabinetach przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.

Wzbogacenie oferty o zabiegi na urządzeniu SHR EPIL MOTION jest bardzo słusznym krokiem i stawia zespół Studio ach na pozycji niekwestionowanego lidera innowacyjnej i nowoczesnej obsługi klienta w regionie Górnego Śląska.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk