Skuteczne bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR - GancMed

Skuteczne bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR

Cieszymy się, że możemy oferować najnowszą technologię w dziedzinie epilacji wprowadzoną do kosmetologii: skuteczne i bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR

Posiadając urządzenie SHR Epil Motion wreszcie możemy oferować klientom skuteczne bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR. Naszym zdaniem to totalna rewolucja wśród wszystkich metod laserowego I trwałego usuwania owłosienia, jakie są dostępne na rynku kosmetycznym i medycznym.
Dla nas najważniejsze zawsze jest bezpieczeństwo klienta i jego zadowolenie z efektów przebytych terapii. SHR Epil Motion od GANC-MED wyklucza całkowicie ryzyko poparzeń. Jedyne co odczuwają klienci, to przyjemne ciepło, które pozwala im nawet na zrelaksowanie się podczas zabiegu. Nigdy wcześniej nie był obserwowany uśmiech na twarzach po zabiegu usuwania owłosienia! Komfort, jaki teraz zapewniamy dzięki urządzeniu SHR Epil Motion jest nieporównywalny do bólu doznawanego podczas zabiegu przeprowadzanego przy pomocy lasera diodowego.

Dodatkową przewagę nad innego typu aparaturą daje nam możliwość działania na wszystkich rodzajach włosów oraz co najistotniejsze opalenizna słoneczna, czy solaryjna nie jest przeciwwskazaniem

Dzięki temu w naszym gabinecie zabiegi laserowe usuwające zbędne owłosienie oferujemy klientom przez cały rok bez ryzyka podrażnień i przebarwień.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem możliwości urządzenia, które z takim samym powodzeniem jak wśród włosów ciemnych rozprawia się z uporczywym owłosieniem w kolorze blond, rudym oraz o bardzo cienkiej strukturze.
Wszelkie niezbędne certyfikaty oraz nadzór techniczny nad laserem SHR sprawowany przez warsztat GANC-SERVICE z Warszawy utwierdza nas w pewności, że wybraliśmy najlepszą i najbardziej kompleksową ofertę kupna ze wszystkich dostępnych na rynku.

Efekty terapii widać już po pierwszych zabiegach, urządzenie mówi samo za siebie. Skuteczne bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR znacznie ułatwiło pracę całego salonu, a efekty i zadowolenie klientów jest bez porównania lepsze od innych metod trwałej redukcji owłosienia, jakie do tej pory były stosowane powszechnie.
Polecamy współpracę ze sprzedawcą urządzeń GANC-MED.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk