Profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego od dystrybutora Ganc Med - GancMed

Profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego od dystrybutora Ganc Med

Wybór aparatury laserowej z technologią SHR i E-light okazało się najlepszym rozwiązaniem dla rozszerzenia oferty zabiegowej mojej firmy

Prowadząc własną firmę oferującą usługi kosmetyczne nie można zapominać o rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa. Wprowadzanie do oferty nowych usług pozwala utrzymać się z powodzeniem na rynku. Postanowiłam swój salon kosmetyczny w miejscowości Goleniów rozszerzyć o nowe, zaawansowane zabiegi. Moje klientki same wyrażały chęć skorzystania z innych zabiegów, którymi akurat nie dysponowałam. Śledzę branżę kosmetyczną i wiem, że nie malejącą popularnością i zainteresowaniem cieszą się laserowe metody trwale usuwające zbędne owłosienie. Chciałam zainwestować tylko w profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego i w ten sposób trafiłam na ofertę sprzedaży firmy GANC MED.

Zainteresowałam się nowym sprzętem laserowym SHR, który służy pozbywaniu się niechcianego owłosienia ciała. Jak informował dystrybutor, jest to zupełnie nowa technologia, która nie wywołuje bólu podczas zabiegu. Ponadto w tym samym urządzeniu zawarta jest również głowica zabiegowa z technologią E-Light, więc moją ofertę zabiegową będę mogła poszerzyć również o bardzo efektowne Fotoodmładzanie, zamykanie poszerzonych naczynek czy na przykład usuwanie przebarwień.
Zaproponowano mi wzięcie udziału w prezentacji sprzętu wraz z zabiegiem na wybraną przeze mnie partię ciała. Z chęcią skorzystałam, by osobiście przekonać się i obejrzeć urządzenie. Informacje dystrybutora się potwierdziły: zabieg usuwania owłosienia jest całkowicie bezbolesny, a jego efekty widać już po kilkunastu dniach od pierwszego naświetlania.

Ponieważ nigdy zawodowo nie wykonywałam terapii z użyciem specjalistycznej aparatury kosmetologicznej bardzo istotne dla mnie było rzetelne szkolenie

Kilkugodzinna nauka wykonywania wszystkich zabiegów wraz z szerokim omówieniem teorii i prawidłowym technicznym podejściem do urządzenia w pełni przygotowały mnie do intensywnej pracy z klientami. Cieszę się, że ciągle mogę liczyć na telefoniczny kontakt i konsultację ze szkoleniowcem, gdyby zaszła taka potrzeba. Bogate materiały w formie folderów zawierające dokładną instrukcję obsługi urządzenia, program szkoleniowy będący dokładnym spisem metodyki wykonywania zabiegów oraz certyfikaty, to elementy jakich nigdy wcześniej mi nie gwarantowano przy kupnie sprzętów kosmetycznych od innych sprzedawców..
Ponad wszelkie informacje techniczne i terapeutyczne dotyczące urządzenia, doradzono mi również jak, w profesjonalny sposób przygotować gabinet zabiegowy, aby nie zabrakło w nim żadnych niezbędnych elementów. Otrzymałam także wsparcie w zakresie płynnego zarządzania salonem, prowadzenia reklamy, systematyzowania rozliczeń i analiz finansowych.

Kierując się własnymi doświadczeniami wiem, że jedynie profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego gwarantuje powodzenie w prowadzeniu biznesu. Dobra aparatura zapewnia udane zabiegi i tym samym generuje zadowolenie z wybranych usług wśród klientów, które tak bardzo się liczy w niedużym mieście.

Wszystkim chcącym zainwestować w profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego doradzam skorzystanie z oferty sprzedaży urządzeń kosmetycznych firmy Ganc Med. Według mnie żaden inny dystrybutor nie posiada lepszej oferty.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk