Polecam Ganc-Med dystrybutora urządzeń kosmetycznych i bardzo dobre szkolenia E-Light oraz IPL - GancMed

Polecam Ganc-Med dystrybutora urządzeń kosmetycznych i bardzo dobre szkolenia E-Light oraz IPL

Współpracowałam z wieloma sprzedawcami zaawansowanej aparatury zabiegowej i wreszcie propozycja dystrybutora urządzeń kosmetycznych Ganc-Med okazała się najlepszą ofertą sprzedaży sprzętu typu E-light.

Zakupując urządzenie w Ganc-Med zostało mi zapewnione również kompletne przygotowanie do pracy z klientami: szkolenie z wykonywania zabiegów impulsowym światłem, gwarancja oraz nauka w formie szkolenia dotycząca właściwej obsługi technicznej urządzenia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej transakcji. Rzadko spotyka się wśród sprzedawców taką dokładność w przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów i akcesoriów, jakie są potem konieczne lub przydatne do pracy ze sprzętem.
Chciałbym szczególnie podkreślić dystrybutora urządzeń kosmetycznych i jego ogromną wiedzę na temat technologii E-Light.Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące obsługi urządzenia. Dodatkowo 4-letnia gwarancja sprawia, że w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki sprzęt zostanie poddany naprawie natychmiast przez fachowy serwis tych urządzeń, a ja nie ponoszę za usuniecie usterek żadnych kosztów.

Szkolenie, które otrzymałam wraz z kupnem urządzenia kosmetycznego od dystrybutora urządzeń kosmetycznych przeprowadziła niezwykle cierpliwa pani kosmetolog z szerokim doświadczeniem zawodowym na aparaturze E-Light

Każdy z problemów skórnych, jaki można usunąć za pomocą terapii E-light został na szkoleniu dokładnie i bez pośpiechu omówiony. Całe przeszkolenie było zarówno analizą teorii, jak i nauką zasad obsługi sprzętu. Według mnie natomiast najważniejsze były ćwiczenia na prawdziwych osobach. Dzięki temu nauczyłam się najwięcej. Teraz nie boję się i wiem jak samodzielnie wykonywać różnego typu terapie w pracy z klientami, co zawsze przy wprowadzaniu nowych usług w firmie generuje dużo stresu i wątpliwości. Po obszernym szkoleniu czuję się pewnie, a klienci są zadowoleni z efektów po zabiegach.
Urządzenie działa bez zarzutu. Praca jest łatwa i bardzo przyjemna. Efekty zabiegowe, zwłaszcza trwałej depilacji, widać już po pierwszej sesji naświetlania. Doświadczyłam miłej i profesjonalnej obsługi podczas całej transakcji.

Polecam dystrybutora urządzeń kosmetycznych GANC-MED z czystym sumieniem

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk