Rychlewska - Kosmetologia Estetyczna - Gabinet z naszym sprzętem - GancMed

Rychlewska – Kosmetologia Estetyczna

Salon RYCHLEWSKA Kosmetologia Estetyczna to przede wszystkim pasja i zaangażowanie. Gdzie nadrzędnym celem jest dopasowanie zabiegów pielęgnacyjnych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Praca realizowana jest na wysokiej jakości preparatach, które zyskały zaufanie wielu najbardziej nawet wymagających klientów. Zabiegi wykonywane w gabinecie- w połączeniu z użyciem profesjonalnych kosmetyków i urządzeń- zapewniają rewelacyjne wyniki w pielęgnacji skóry, walce z jej defektami oraz w walce z upływającym czasem, spowalniając jego destrukcyjny wpływ na skórę.

Adres:

ul. Środkowa 3
50-029 Wrocław

Telefon:

511767999

www:

http://www.rychlewska-kosmetologia.pl/

Jaki sprzęt tu pracuje?

Trzeci laser SHR EPIL MOTION

Szybka Bezbolesna epilacja Laserowa Wrocław Rychlewska Kosmetologia Estetyczna

Do pięknej nowej placówki uznanego gabinetu Rychlewska - Kosmetologia Estetyczna w #Wrocław trafił właśnie najnowszy model aparatury SHR EPIL MOTION. Jest to trzeci egzemplarz aparatury w rękach tego zespołu, która ekspercko realizuje zabiegi takie jak: - depilacja laserowa SHR, czyli trwała, bezbolesna forma pozbywania się niechcianych włosków - fotoodmładzanie dynamiczne SSR, kompleksowy zabieg laserowego odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości wraz z poprawą jędrności - usuwanie przebarwień, czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zmian pigmentacyjnych i wyrównanie kolorytu skóry - zamykanie naczynek, pajączków i rubinków - laserowe leczenie trądziku, działanie bezpośrednio i dogłębnie na przyczynę nieprzyjemnych zmian skórnych Te wszystkie nowoczesne technologie w rękach bardzo ambitnego i sympatycznego teamu. POLECAMY! . NOWY ADRES TO: Paulina Rychlewska Kosmetologia Estetyczna ul.Legnicaka 59b Wrocław . #DepilacjaLaserowaWrocław #PaulinaRychlewska #kosmetologia #kosmetyka #laseroterapia #gabinet #depilacjalaserowa #epilacja #laser #SHR #fotoodmladzanie #uroda #GancMed #ShrEpilMotion #GancMedAparaturaKosmetologiczna

SHR EPIL MOTION

Depilacja laserowa Wrocław

Nowa świeżość w centrum Wrocławia, gdzie pracuje aparatura SHR EPIL Motion, która świetnie realizuje zabiegi takie jak: - depilacja laserowa SHR, czyli trwała, bezbolesna forma pozbywania się niechcianych włosków - fotoodmładzanie dynamiczne SSR, kompleksowy zabieg laserowego odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości wraz z poprawą jędrności - usuwanie przebarwień, czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zmian pigmentacyjnych i wyrównanie kolorytu skóry - zamykanie naczynek, pajączków i rubinków - laserowe leczenie trądziku, działanie bezpośrednio i dogłębnie na przyczynę nieprzyjemnych zmian skórnych Te wszystkie nowoczesne technologie w rękach doświadczonej ekspertki Pani Pauliny Rychlewskiej. POLECAMY!

SHR EPIL MOTION

Depilacja Laserowa Wrocław Rychlewska Kosmetologia Estetyczna

Do Rychlewska - Kosmetologia Estetyczna w #Wrocław trafia drugi egzemplarz najnowszego modelu aparatury SHR EPIL Motion. Jest to aparatura, która ekspercko realizuje zabiegi takie jak: - depilacja laserowa SHR, czyli trwała, bezbolesna forma pozbywania się niechcianych włosków - fotoodmładzanie dynamiczne SSR, kompleksowy zabieg laserowego odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości wraz z poprawą jędrności - usuwanie przebarwień, czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zmian pigmentacyjnych i wyrównanie kolorytu skóry - zamykanie naczynek, pajączków i rubinków - laserowe leczenie trądziku, działanie bezpośrednio i dogłębnie na przyczynę nieprzyjemnych zmian skórnych Te wszystkie nowoczesne technologie w rękach bardzo ambitnej ekspertki Pani Paulina Rychlewska i jej zdolnego zespołu, POLECAMY!