IDYLLA - Gabinet z naszym sprzętem - GancMed

IDYLLA

Adres:

ul. Mylna 23/9
60-101 Poznań

Telefon:

796083111

www:

http://www.salon-idylla.pl/

http://www.salon-idylla.pl/

Opinia właściciela

Sprzęt najwyższej jakości. Rewelacyjne efekty zabiegów szczególnie SHR EPIL Motion, całe grono zachwyconych klientek. Serwis na najwyższym poziomie, pomoc nie tylko techniczna ale i marketingowa. Polecam!

Izabela Warych

Jaki sprzęt tu pracuje?

SHR EPIL MOTION

Już od teraz w gabinecie kosmetologii Idylla dostępna jest pełna gama zabiegowa na najnowszym modelu aparatury SHR EPIL MOTION, czyli: - bezbolesna depilacja laserowa SHR - fotoodmładzanie - usuwanie przebarwień skóry - usuwanie naczynek - leczenie trądziku Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w odpowiednie ręce. Gratulujemy

CAVI LIPO DEX

Najnowszy model zaawansowanej aparatury Cavi-Lipo DEX do bezinwazyjnej metody niszczenia komórek tłuszczowych w obszarze twarzy i ciała - trafił do miasta #Poznań do Idylla Gabinet Kosmetologii Estetycznej. Innowacyjna kompleksowa technologia wykorzystująca synergię, aż 5 technologii w jednej aparaturze, dedykowanych do pozbywania się zbędnych obwodów. Kawitacja ultradźwiękowa precyzyjnie rozbija komórki lipidowe celując dokładnie w miejsce ich nadmiernego występowania. Następnie masujące rolki mechaniczne, działanie podciśnienia (endomasaż) wykonujące wraz z laserem biostymulującym oraz siłą Fali Radiowej niskiej częstotliwości wspierają proces lipolizy i wydalania komórek tłuszczowych z organizmu za pomocą przyjemnego drenażu limfatycznego. Dzięki kompleksowemu działaniu Cavi-Lipo DEX, efekty rozbicia tkanki tłuszczowej, zmniejszenia obwodów i wygładzenia cellulitu, widać już po pierwszym zabiegu. Zabieg poprzedza konsultacja z terapeutką wraz z analizą składu i masy ciała przy pomocy profesjonalnej wagi, mierzenie obwodów ciała, dobór i ustalenie celu terapii.