Nieustający rozwój salonu Nantes Płock - GancMed

Nieustający rozwój salonu Nantes Płock

Stałym elementem w funkcjonowaniu salonu Nantes Płock jest nieustający rozwój. Kolejnym krokiem ku spełnieniu oczekiwań klientów oraz gwarantowaniu najwyższego komfortu zabiegów jest depilacja laserowa bez bólu.

Podążając za nowościami, trendami oraz potrzebami naszych klientów zakupiliśmy urządzenie laserowe SHR Epil Motion od firmy Ganc-Med.

Depilacja laserowa bez bólu, to jeden z wielu atutów posiadania najnowszej generacji sprzętu laserowego.

Rozważając nabycie precyzyjnego urządzenia laserowego, jakość jego wykonania nie powinna budzić żadnych zastrzeżeń. Decydując się na współpracę z Ganc-Med oczekiwaliśmy najwyższej jakości aparatury, gdyż wieloletnie doświadczenie w branży zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych i medycznych tego przedsiębiorstwa powinno owocować fachową wiedzą na ich temat. Rozwijając dalej ofertę firmy Nantes w kierunku znanych nam dobrze kuracji laserowych zdecydowaliśmy, że depilacja laserowa bez bólu będzie dobrym rozszerzeniem naszej oferty.
Urządzenie SHR Epil Motion spełniło nasze wymagania. Jest dobrze wykonane, gwarantuje szybie efekty terapii, intuicyjne w obsłudze oraz ergonomiczne. Nasz gabinet zawsze stawia na zaspokajanie potrzeb estetycznych klientów w sposób innowacyjny i dopasowany do oczekiwań. Jesteśmy pewni, że wprowadzenie absolutnej nowości, jaką jest depilacja laserowa bez bólu, to doskonały krok rozwojowy salonu Nantes Płock.

Rzetelne szkolenie praktycznego wykorzystania wszystkich możliwych terapii, jakie oferuje urządzenie.

Szkolenie teoretyczno-praktyczne przeprowadzone zostało w sposób prawidłowy. Wszelkie istotne aspekty użytkowania urządzenia podczas pracy z klientem zostały omówione nader wyczerpująco i zaspokoiły oczekiwania naszego personelu, pozwalając wszystkim efektywnie wykorzystać czas poświęcony na dokształcanie się. Depilacja laserowa bez bólu miała swoje szczególne miejsce podczas zajęć praktycznych, gdyż ćwiczenia zostały wykonane na niemalże wszystkich wymagających depilacji partiach ciała. Uważamy, że zajęcia stały się dla uczestników inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem kompetencji w dziedzinie kosmetologii oraz tych osobistych tak, aby mogli aktywnie uczestniczyć w dalszym progresie firmy, co przekłada się na jak najlepszą obsługę klienta. Pani szkoleniowiec dysponowała odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, które w sposób zrozumiały przekazała kursantom.

Współpracując z dystrybutorem Ganc-Med można oczekiwać cennego doradztwa.

Ganc-Med świetnie odnajduje się na rynku. Daje to gwarancję dostępu do wysoce konkurencyjnych i najlepszych rozwiązań technicznych. Równie cenne były wskazówki dotyczące funkcjonowania na rynku Beauty, w tym odpowiedzi na pytania: jak przeprowadzić skuteczną kampanię, dbać o wizerunek salonu i kontakt z klientem. Sprzedawca zagwarantował nam również wsparcie w postaci materiałów marketingowych.
Warto podkreślić łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji Ganc-Med. Urządzenie było dostępne natychmiast, co wykluczyło nawet wielotygodniowe oczekiwanie na dostarczenie zakupionego przedmiotu. Dostawa odbyła się w ustalonym dniu o czasie.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk