Depilacja laserem i fototerapia daje niesamowite efekty. - GancMed

Depilacja laserem i fototerapia daje niesamowite efekty.

Tworząc firmę od podstaw postanowiłam wyspecjalizować ją w kierunku zabiegów opartych na laseroterapii. Wybrałam, więc profesjonalne urządzenie SHR Epil Motion jako główne narzędzie pracy w swoim salonie urody.

Zdecydowana większość zakładów kosmetycznych posiada bardzo szeroką ofertę usług. Od podstawowych zabiegów, na przykład pielęgnacji dłoni i stóp, po złożoną Podologię, czy zabiegi odmładzające całe ciało. Mało jest jednak specjalistów, którzy zajmują się jedną, ściśle określoną dziedziną Kosmetologii. Ja wybrałam dla swojej firmy sprawdzone terapie z pomocą lasera medycznego, by w mojej ofercie widniała między innymi skuteczna depilacja laserem.

Zadowolenie klienta i sukces firmy warunkuje wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest jakość oferty salonu urody oraz osiągnięcie ostatecznych efektów zabiegów, jakie zostały założone. Nieodzownym elementem terapii laserowych jest najwyższej jakości urządzenie. Odnalezienie najlepszej oferty sprzedażowej spośród wielu propozycji sprzedawców aparatury kosmetycznej nie jest łatwym zadaniem. Miałam to szczęście, że firmę dystrybucyjną Ganc-Med poleciła mi zaufana osoba, która dokonała transakcji i jest w pełni usatysfakcjonowana z jej przebiegu oraz sprawności samego urządzenia.

Porównując dostępne oferty sprzętów służących laseroterapii, propozycja Ganc-Med wyróżniała się spomiędzy innych pochodzeniem urządzenia, które zostało zaprojektowane przez doświadczonego polskiego inżyniera, wieloletnią opieką gwarancyjną, funkcjonalnością oraz zapewnionym szkoleniem prowadzonym przez praktykującego Kosmetologa. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość aparatu na ciągłą pracę, nawet po kilkanaście godzin dziennie, bez wyłączania. To niezwykle istotne, gdy główną ofertą zakładu zostaje depilacja laserem oraz pozostałe zabiegi z dziedziny fototerapii.

Podczas prezentacji urządzenia sprawdziłam jego działanie na sobie. Depilacja laserem okazała się niezwykle efektowna oraz całkowicie bezbolesna. Szansa fizycznego sprawdzenia możliwości sprzętu przed zakupem pozytywnie wpłynęła na moją decyzję dotyczącą jego kupna.

CERTYFIKAT MEDYCZNY CE- JEST GWARANCJĄ PRODUCENTA, IŻ OFEROWANE URZĄDZENIE SPEŁNIA WSZYSTKIE WYMAGANIA DYREKTYW UNII EUROPEJSKIEJ. TAKA DOKUMENTACJA POTWIERDZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANEGO URZĄDZENIA.

Wiele klientów pyta o to jak depilacja laserem wpływa na ich organizm, czy aby na pewno jest bezpieczna i potrzebują przejrzystych dowodów na temat bezinwazyjności terapii.
Obowiązujący w Europie Certyfikat CE świadczący o pozytywnym przejściu testów i badań potwierdzających bezpieczną pracę aparatury jest jedną z najważniejszych rzeczy, na jaką trzeba zwracać uwagę przed zakupami.
Dyrektywy urządzeń medycznych dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw.
Posiadając urządzenie SHR Epil Motion, które przeszło pozytywnie procedurę oceny zgodności Unii Europejskiej znaku CE zapewniam klientom całkowite bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Wobec tego klienci bez obaw korzystają z moich usług, ciesząc się ich komfortem.

Urządzenie, które wyszło spod ręki doświadczonego inżyniera daje pewność o jego skuteczności i niezawodności. Poszukującym bardzo dobrej jakości wyposażenia dla swojej firmy polecam ofertę GANC-MED.

Autor:
Konrad Gancarczyk

Subiektywny autor opinii na tematy branży beauty. Widziałem kilkaset placówek w całej Polsce. Wspieram aktywnie przeszło setkę gabinetów wykorzystujących moją aparaturę w całej Polsce i Europie. Otwarłem od podstaw swój salon, z sukcesem i rentowny od pierwszego miesiąca. Przede wszystkim inżynier mechatroniki po Wojskowej Akademii Technicznej, od 2009 serwisuję zaawansowaną aparaturę, głównie laserową i do fototerapii. Co nieco wiem i tym się dzielę.

Konrad Gancarczyk